Aktualności

Ostatni tydzień zapisów do Verstehen!

2017-11-22

Już 29 listopada koniec zapisów do konkursu z języka niemieckiego VERSTEHEN, zachęcamy do zapisów!

=> ZGŁOŚ SZKOŁĘ <=

Aby potrenować i zobaczyć zadania z poprzedniej edysji można skorzystać z aplikacji quizowej:

=> SPRAWDŹ SIĘ <=


Nagrody z Maksa IV zostały wysłane!

2017-11-21

Puchary, medale, dyplomy, vouchery, logi-mixy, upominki i wiele wiele innych nagród z Maksa Matematycznego IV edycji ruszyło wczoraj prosto do szkół. Mamy nadzieję, że do końca listopada nagrody rzeczowe zameldują się już we wszystkich szkołach. Setki kilogramów w ponad 500 przesyłkach!

Nagrody pieniężne są systematycznie wypłacane, prosimy o dosyłanie numerów kont i formularzy przyjęcia nagrody, przelewy będziemy realizować do 15 grudnia. Już niedługo będzie można zatem powiedzieć, że IV edycji w pełni przechodzi do historii! A tymczasem do II edycji Verstehen zostało 2 tygodnie!


Nagrody Vertehen II edycja

2017-11-10

Nasze konkursy to nie tylko wspaniała interaktywna zabawa! Robimy co w naszej mocy by pula nagród była jak najwyższa. O szczegółach nagród w zbliżającym się VERSTEHEN II - można przeczytać w komunikacie:

=> NAGRODY VERSTEHEN <=

Nie zabraknie nagród pieniężnych i bardzo atrakcyjnych voucherów! Będą grawerowane puchary i medale. Dla szkół zgłaszających co najmniej 10 uczestników przewidujemy też wysłanie dyplomów, a gdy liczba uczestników przekroczy 29 również pamiątkowej statuetki sowy dla szkoły! Dlatego zachęcamy też do treningu i zobaczenia, jakie miejsce zajęłoby się w poprzedniej edycji:

=> SPRAWDŹ SIĘ <=


Wyniki Maksa Matematycznego IV

2017-10-29

Wyniki laureatów oraz podsumowowanie Maksa Matematycznego są już dostępne!

=> ZOBACZ <=

Szczegółowe wyniki zostały rozesłane koordynatorom mailem. Jeśli do kogoś nie dotarły, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli i tam ich nie ma to o kontakt na kontakt@mogalo.pl


Verstehen II edycja - coraz bliżej!

2017-10-26

=> Zapisy <= do II edycji konkursu z języka niemieckiego Verstehen trwają do 28 listopada 2017.

W przygotowaniu mogą pomóc zadania z I edycji:
=> Quiz Verstehen <=
Zachęcamy do treningu!Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.