Aktualności

Mogalo na Patronite.pl

2018-03-15

Kładziemy sobie za cel popularyzację nauki i nowoczesnych metod nauczania. Ciągle chcemy się rozwijać i tworzyć nowe narzędzia edukacyjne, dlatego utworzyliśmy profil na Patronite. Poczytać i wesprzeć nasze działania można tutaj:

=> WESPRZYJ <=


Przedłużamy zapisy do II edycji Understand!

2018-03-14

Dziękujemy za zgłoszenia do II edycji Understand! Dla wszystkich którzy przeoczyli termin, przedłużamy zapisy - ostateczna szansa na zgłoszenie wygaśnie 16.03.2018 o godzinie 21:00. Zapisać można się na stronie:

=> ZGŁOSZENIE <=

To wyjątkowy konkurs oparty wyłącznie o rozumienie języka angielskiego. Cieszymy się, że konkurs się podoba i liczba uczestników sukcesywnie rośnie.


Sumuj do pobrania na Google Play!

2018-03-12

Zachęcamy do grania i pobrania na telefon naszej gry „Sumuj” z V edycji Maksa Matematycznego:

=> POBIERZ Z GOOGLE PLAY <=

Jest to kolejna po „Podziel to” dostępna dla Androidów gra, w przygotowaniu będą też kolejne.


Understand II - tuż.. tuż..!

2018-03-11

Już tylko kilka dni do zakończenia zapisów do II edycji konkursu z języka angielskiego Understand. Zgłoszenia można dokonać tutaj:

=> ZGŁOŚ SIĘ <=

Niezmiernie nam miło, że zawody cieszą się takim zainteresowaniem i że uczestniczących szkół i uczniów jest już znacznie więcej niż rok temu! Zapowiada się więc bardzo ciekawa rywalizacja.


Maks V - wyniki kategorii "Nauczyciel"

2018-03-10

Znamy już wyniki kategorii "Nauczyciel" w Maksie Matematycznym V!

=> ZOBACZ 20 NAJLEPSZYCH <=

spośród 70 koordynatorów którzy wzięli udział. W sprawie przekazania nagród laureatom (dla zwycięzcy nagroda gotówkowa 200zł oraz 30 bezpłatnych uczestników w VI edycji konkursu!) skontaktujemy się osobiście z czołową dziesiątką.

Ogromne gratulacje dla Wszystkich. Uchylając rąbka tajemnicy pierwszy raz w historii konkursu zdarzyło się, że zwycięski nauczyciel Pani Katarzyna Stefaniak (SP 28 z Wodzisławia Śląskiego) bezwzględnie wygrałaby w dowolnej kategorii uczestników!

Przy okazji dziękujemy też Państwu za przesyłane uwagi, zdajemy sobie sprawę, że wyjątkowe ograniczenie godzin tej spontanicznej edycji spowodowało, że wielu nauczycieli mimo iż chciało wystartować to nie mogło, ale z uwagi na jawność zadań konkurs musiał trwać krócej. Natomiast już w październiku zapraszamy do VI edycji, gdzie przygotujemy 2 nowe niepublikowane zadania.Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.