Aktualności

Podziel to! - Do pobrania na telefon.

2018-01-07

Prezentujemy nową androidową odsłonę naszej pierwszej gry - "Podziel to!". Tylko w roku 2017 zagrano w nią na naszej stronie ponad 1 milion razy!

=> DO POBRANIA NA GOOGLE PLAY <=


Maks Matematyczny V

2018-01-03

Zawsze słuchamy głosu nauczycieli. Termin październikowy był zaskakujący, więc V edycja Maksa Matematycznego wraca już w marcu 2018! Co więcej, treści i zadania będą dostępne dużo wcześniej, więc nawet najmłodsi będą mogli w pełni zrozumieć zasady i w pełni wykorzystać konkursowe 60 minut.

Więcej informacji można przeczytać:

=> TUTAJ <=

Zachęcamy do ZGŁASZANIA szkół i liczymy że padnie kolejny rekord liczby uczestników!


Nagrody Verstehen

2017-12-18

Z przyjemnością informujemy, że puchary, medale, dyplomy i vouchery do wykorzystania na Złotych Wyprzedażach, ogólnie mówiąc nagrody z konkursu Verstehen II, są już w drodze do szkół! Niedługo też rozpoczniemy wypłaty nagród pieniężnych i formalnie uznamy konkurs za zamknięty. Mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom się podobało i …do usłyszenia za rok!

Zadania z tej edycji są już dostępne w aplikacji quizowej:

=> Zadania Verstehen <=

Ci którzy nie startowali mogą więc sprawdzić jakie miejsce zajęliby w konkursie!


Wyniki Verstehen II

2017-12-12

Wyniki laureatów oraz podsumowowanie Verstehen są już dostępne!

=> ZOBACZ <=

Szczegółowe wyniki zostały rozesłane koordynatorom mailem. Jeśli do kogoś nie dotarły, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli i tam ich nie ma to o kontakt na kontakt@mogalo.pl


Listy uczestników Verstehen zostały rozesłane

2017-12-07

Serwer wysyłkowy skończył rozsyłać listy uczestników dzisiejszego konkursu. Jeśli do któregoś z Państwa taka lista nie dotarła, prosimy o kontakt na kontakt@mogalo.pl skąd prześlemy listę ponownie.Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.