Aktualności

SzachMaks I - wyniki!

2019-04-30

Wyniki laureatów oraz podsumowanie SzachMaksa I są już dostępne!

=> TUTAJ <=

Szczegółowe wyniki oraz dyplomy elektroniczne zostały rozesłane mailem do koordynatorów. Jeśli do kogoś nie dotarły, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli i tam ich nie ma to o kontakt na kontakt@mogalo.pl


Wyniki wśród koordynatorów SzachMaks I

2019-04-26

Znamy już wyniki kategorii "Nauczyciel" w SzachMaksie I!

=> ZOBACZ NAJLEPSZYCH <=

spośród koordynatorów którzy wzięli udział.

Gratulacje dla zwycięzców, zwłaszcza dla Panów Pawła Witwickiego oraz Dawida Boruty, którzy osiągnęli maksymalny możliwy wynik, a o kolejności decydował czas osiągnięcia rezultatu.

Przy okazji informujemy, że II edycja konkursu odbędzie się już w październiku! Tak więc kto nie mógł wystartować teraz będzie miał możliwość tuż po wakacjach! Wyniki uczniów będą na początku przyszłego tygodnia.


Rozumiem III - wyniki!

2019-04-18

Wyniki laureatów oraz podsumowanie Rozumiem III są już dostępne!

=> TUTAJ <=

Szczegółowe wyniki oraz dyplomy elektroniczne zostały rozesłane mailem do koordynatorów. Jeśli do kogoś nie dotarły, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli i tam ich nie ma to o kontakt na kontakt@mogalo.pl


Kolonie Mogalo Camp. Kilka wolnych miejsc po wygasłych wstępnych rezerwacjach.

2019-04-18

Nasz obóz naukowy w malowniczych Górach Świętokrzyskich odbędzie się w dniach 23-26 czerwca 2019 r. Szczegółowe informacje, program oraz opis atrakcji dostępne są tutaj:
=> MOGALO CAMP <=
Można jeszcze skorzystać z 6 pełnopłatnych miejsc (wygasłe rezerwacje), koszt kolonii wynosi 1000zł. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych! Do końca kwietnia można też w każdy poniedziałek między 17:00 a 18:00 dowiedzieć się więcej o koloniij telefonicznie, dzwoniąc pod 730 391 298.


SzachMaks I - informacje

2019-04-11

Dziękujemy Wszystkim którzy zorganizowali i wzięli udział dziś w pilotażowej edycji konkursu SzachMaks. Wypadła ona w trudnym terminie, którego z przyczyn technicznych nie dało się przełożyć, a termin został zaplanowany wiele miesięcy temu.

Wystartowało około 150 na 300 zgłoszonych szkół i wiele poinformowało nas wcześniej o niemożliwości realizacji zawodów w terminie. Chyba jak wszyscy czekamy zatem na wznowienie prac nauczycieli w szkołach. Jeśli dojdzie do tego w najbliższych 2 tygodniach umożliwimy szkołom które nie wystartowały dodatkowy termin na realizację konkursu.

Listy uczestników z dzisiaj roześlemy koordynatorem wieczorem z prośbą o weryfikację kategorii wiekowych i literówek.Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.