Aktualności

Listy uczestników Understand III zostały wysłane.

2019-03-21

Serwer wysyłkowy skończył rozsyłać listy uczestników dzisiejszego konkursu. Jeśli do któregoś z Państwa taka lista nie dotarła, prosimy o kontakt na kontakt@mogalo.pl skąd prześlemy listę ponownie. Już teraz zachęcamy też wszystkich dzisiejszych uczestników zarówno do wzięcia udział za rok w Understand IV jak i startu w naszym przedostatnim konkursie w tym roku szkolnym czyli humanistycznym ROZUMIEM, jeszcze tylko tydzień by zgłosić szkołę!


Understand III - zamykamy aplikację konkursową.

2019-03-21

Dziękujemy Wszystkim którzy wzięli dziś udział i za nowy rekord frekwencji! Wieczorem roześlemy koordynatorom listy uczestników.


Link konkursowy Understand III

2019-03-21

Aplikacja jest dostępna:
=> TUTAJ
Podejścia można rozpoczynać między 8:00 a 15:15.


Zachęcamy do polubienia naszego fanpage'a! Przejdź TUTAJ

Uczniowie Techników powinni w formularzu wybierać kategorie:
1 Technikum - 1 LO
2 Technikum - 2 LO
3 Technikum - 3 LO
4 Technikum - 3 LO
Wszystkim życzymy powodzenia!


Uruchamiamy dyżur telefoniczny dla kolonii Mogalo CAMP

2019-03-18

Nasz obóz naukowy odbędzie się już w dniach 23-26 czerwca 2019 r. Szczegółowe informacje, program oraz opis atrakcji dostępne są tutaj:
=> MOGALO CAMP <=
Do końca kwietnia we wszystkie poniedziałki między godziną 17:00 a 18:00 można zadzwonić pod numer 730 391 298 i uzyskać informacje o kolonii telefonicznie! Poza tym zawsze chętnie odpowiemy też na pytania mailowe (kontakt@mogalo.pl), czy zadane przez formularz. Aktualnie zostało nam 8 wolnych miejsc, koszt kolonii wynosi 1000zł. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych!


Maks VII - wyniki!

2019-03-17

Wyniki laureatów oraz podsumowanie Maksa Matematycznego VII są już dostępne!

=> TUTAJ <=

Szczegółowe wyniki oraz dyplomy elektroniczne zostały rozesłane mailem do koordynatorów. Jeśli do kogoś nie dotarły, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli i tam ich nie ma to o kontakt na kontakt@mogalo.plNasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.