Mogalo Camp

obozy matematyczne szachowe dla uczniów i szkół

Kto zna nasze interaktywne konkursy, ten wie, że wyróżnia nas oryginalność i innowacja. Stawiamy na połączenie nauki, nowych technologii i zabawy. Taka będzie też nasza nowa inicjatywa, czyli tygodniowy obóz naukowo-szachowo-matematyczny Mogalo CAMP. Nie zabraknie również sportu i aktywnego wypoczynku, przepięknych krajobrazów Gór Świętokrzyskich i obcowania z przyrodą. Miejscem obozu prawdopodobnie będzie podkielecka miejscowość Święta Katarzyna. Kolonie odbędą się w ostatnim tygodniu czerwca 2019.

Zajęcia i atrakcje

Dzień obozowicza będzie starannie wypełniony. Codziennie będziemy prowadzić niestandardowe zajęcia matematyczne w dwóch grupach wiekowych. Zapewnimy też dodatkowy rodzaj aktywności do wyboru, będą to wybrane rzeczy z listy:
 • kurs nauki gry w szachy
 • sztuka efektywnego i szybkiego zapamiętywania
 • nauka układania kostki Rubika
 • elementy programowania (być może Lego Mindstorm)
 • zajęcia z grami planszowymi
 • zajęcia teatralne

 • A być może inne zajęcia nie ujęte na powyższej liście.

  Pulą innych atrakcji będzie Park Rozrywki i Miniatur w Krajnie, wyprawa na Łysicę, szlaki turystyczne, zajęcia na basenie, zajęcia sportowe, pomniki przyrody, atrakcje architektury, muzea, kościoły zamki lub inne. Szczegółowy plan doprecyzujemy i tutaj umieścimy.

  Szczegółowe zasady

  Obóz jest przeznaczony dla laureatów Maksa Matematycznego, ale dopuszczamy rozszerzenie na pozostałe konkursy i jeszcze inne zajęcia (np. rozszerzone z języka angielskiego). W szczególności wiek obozowiczów to grupy od IV klasy szkoły podstawowej do 3 gimnazjum
  Od 1 stycznia 2019 roku będzie można też skorzystać tylko z 30 pełnopłatnych miejsc na kolonii. Decyduje kolejność zgłoszenia się chętnych. Odpłatność wynosi 1000 zł.

  Więcej informacji

  Już wkrótce na tej stronie będzie więcej informacji. Póki co na wszystkie pytania odpowiemy mailowo, można też do nas pisać przez formularz lub bezpośrednio na kontakt@mogalo.pl

  Niedługo uruchomimy też dyżur telefoniczny. Wszystkie informacje powyżej nie są ostateczne i mogą jeszcze ulec modyfikacjom i doprecyzowaniu.

  obozy matematyczne szachowe dla uczniów i szkół


  Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.