Wyniki - Maks Matematyczny X



Podsumowanie X edycji konkursu Maks Matematyczny

1. Laureaci
Prezentujemy listę uczniów, którzy zajęli pierwsze 5 miejsc w kraju w swoich kategoriach wiekowych, wraz z liczbą punktów. W przypadku tego samego wyniku punktowego, o miejscu decydował lepszy wynik z obu zadań, a jeśli ten był równy, to czas jego osiągnięcia.

Poziom Miejsce Uczeń Punkty Szkoła Miejscowość
SP21Kocur Filip342Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół OgólnokształcącychGrzegorzowice
SP22Komoń Adam296Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330Warszawa
SP23Nowak Anastazja203Szkoła PodstawowaWarszawa
SP24Pohoryles Janka176No Bell Szkoła Podstawowa MontessoriKonstancin-Jeziorna
SP25Majer Nikodem156Szkoła Podstawowa nr 5Leszno
      
SP31Surynt Franek254Szkoła podstawowa im. Janusza KorczakaNowogród Bobrzański
SP32Tomkiewicz Tomasz250Szkoła Podstawowa w DługołęceDługołęka
SP33Wotzka Vincent250Akademia Logicznego Myślenia i MatematykiOpole
SP34Danis Jan240No Bell Szkoła Podstawowa MontessoriKonstancin-Jeziorna
SP35Pira Wojtek237Szkoła Podstawowa w DługołęceDługołęka
      
SP41Babik Łukasz360Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu PijarówWarszawa
SP42Kaźmierczak Mateusz338Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami IntegracyjnymiOzorków
SP43Kaliński Michał298Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa EDISONWarszawa
SP44Zaleśny Aleksander284Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1Nisko
SP45Puk Ksawery283Publiczna Szkoła PodstawowaMiędzylesie
      
SP51Śmietanko Mateusz570Szkoła Podstawowa nr 382Warszawa
SP52Dragan Michał455Szkoła Podstawowa nr 6Biała Podlaska
SP53Podpłomyk Jawor453Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa nr 1Częstochowa
SP54Kłosek Dorian428Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła"Zabrze
SP55Opaska Szymon356Szkoła Podstawowa nr 63Bydgoszcz
      
SP61Jakubiak Michał594SZKOŁA PODSTAWOWA nr 158 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIKraków
SP62Kempiński Szymon590Szkoła Podstawowa nr 42Gdańsk
SP63Poślednik Jakub527Szkoła Podstawowa nr 5Leszno
SP64Zaucha Dariusz512Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Open Future International School"Kraków
SP65Wojtowicz Miłosz492Szkoła Podstawowa nr 3Bolesławiec
      
SP71Kołodziej Jakub624Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3Nisko
SP72Laskowski Marcin619Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr SalezjanekWrocław
SP73Paw Maksymilian564Szkoła Podstawowa nr 15Jankowice
SP74Wróblewski Szymon547Publiczna Szkoła Podstawowa nr5 z Oddziałami Integracyjnymi im Karola MusiołaOpole
SP75Rusin Jeremi543Szkoła Podstawowa nr 164Kraków
      
SP81Alot Bruno723Szkoła Podstawowa nr 257Warszawa
SP82Osuch David666NIepubliczna Szkoła Podstawowa im. Leonarda da VinciKsiążenice
SP83Stępień Mikołaj596Publiczna Szkoła Podstawowa nr5 z Oddziałami Integracyjnymi im Karola MusiołaOpole
SP84Mazerant Maciek573SZKOŁA PODSTAWOWA nr 5Łódź
SP85Bednarek Karol561Szkoła Podstawowa nr 50Wrocław
      
LO11Krok Zofia598XIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
LO12Prorok Maciej566II Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława ChrobregoSopot
LO13Zadara Tymon556XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiWarszawa
LO14Tyburska Anna526Technikum (Św. Barbary 1B)Tarnobrzeg
LO15Dźwigaj Michał521Liceum OgólnokształcącePrzemków
      
LO21Gurgul Jan782V Liceum OgólnokształcąceKraków
LO22Marciniak Błażej726I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana ŻeromskiegoEłk
LO23Ledwoń Sebastian633Liceum OgólnokształcąceOlesno
LO24Filipiuk Mikołaj627I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława ChrobregoPszczyna
LO25Hryniewski Bartłomiej618Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława ChrobregoGryfice
      
LO31Legawiec Mikołaj696Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła IISiewierz
LO32Matys Adam630I Liceum OgólnokształcąceBytom
LO33Patschek Adam626I Liceum OgólnokształcąceBytom
LO34Szurczak Jan623II Liceum OgólnokształcaceLegnica
LO35Rożnowski Wiktor621IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami DwujęzycznymiRzeszów
      
LO41Pawlak Nikodem606Technikum Zawodowe "Zdroje"Szczecin
LO42Tułacz Mateusz521Technikum nr 4Kalisz
LO43Jakubiak Mikołaj480Zespól Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa MarcińcaKoźmin Wielkopolski
LO44Kuśpiet Szymon449TECHNIKUM nr 4Gdańsk
LO45Zielińska Aleksandra443Zespół Szkół Ekonomicznych i OgólnokształcącychElbląg


2. Nagrody
Pula nagród wyniosła około 30 tys. złotych! Nagrody postaramy się przekazać do szkół pod koniec listopada 2020. W skład puli weszły następujące nagrody:
* Nagrody gotówkowe o łącznej wartości około 6 tys. zł
* Vouchery LOGI o łącznej wartości około 1,5 tys. zł
* Czasopisma Wydawnictwa Logi i inne gadżety (dla wszystkich szkół, gdzie startowało co najmniej 5 uczestników oraz wybranych uczniów z najlepszymi wynikami) około 10 tys. zł
* Medale, dyplomy o łącznej wartości około 5 tys. zł
* Darmowe udziały w XI edycji konkursu MAKS MATEMATYCZNY o łącznej wartości około 6 tys. zł
* Nagrody w kategorii „Nauczyciel” o łącznej wartości około 1 tys. zł

3. Progi
W konkursie 5 najlepszych osób w każdej kategorii otrzymuje tytuł laureata krajowego. Aby otrzymać dyplom za osiągnięcie "bardzo dobre" należało się znaleźć w około 10% najlepszych uczestników, kolejne 15% uczniów wyróżniano wynikiem “dobrym”, pozostali uczestnicy otrzymują dyplom uczestnictwa. W tabelce minimalne progi dla poszczególnych osiągnięć:

Kategoria Bardzo dobry Dobry
SP29471
SP311887
SP4176127
SP5223158
SP6247182
SP7308227
SP8380270
LO1366266
LO2471353
LO3520345
LO4575356


4. Uczestnicy
Ostatecznie w konkursie wzięło udział blisko 3 700 uczniów z około 600 szkół:









Zapraszamy w październiku 2021 do udziału w XI edycji konkursu Maks Matematyczny!


Nasze zawody wywodzą się z pasji do nauki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także jeśli trzeba, podeślemy dodatkowe materiały i informacje dla zainteresowanych.